Messi se zakačio sa sunarodnjakom: Na zimu napušta PSG?

Francuska 22. lis 202118:41 2 komentara
AP Photo/Christophe Ena

Argentinska zvijezda Lionel Messi ovog je ljeta napustio Barcelonu i potpisao za PSG, no stvari u francuskoj prijestolnici su daleko od idealnih.

Suigrači u novom klubu su ga odlično primili i Messi je u šest utakmica zabio tri gola, a najbolju utakmicu dosad je odigrao u 3. kolu Lige prvaka kad je s dva pogotka režirao preokret i donio Parižanima pobjedu.

Zasad se odlično slaže s trenerom Mauriciom Pochetinom koji ga navodno pita i za savjet oko slaganja ekipe, a u dobrim je odnosima i sa suigračima.

Ipak, prema pisanju francuskog dnevnika L’Equipea, stvari u Francuskoj su daleko od idelnih. Na početku su postojale trzavice između Messija i Mbappea, a L’Equipe sada piše kako Messi ne podnosi Maura Icardija. Dvojac se nije slagao još u argentinskoj reprezentaciji, a odnos se dodatno narušio u PSG-u. Messija je posebno zasmetao i skandal koji je Icardi izazvao zadnjih dana kada je prevario suprugu Wandu.

Njihov sukob vjerojatno će značiti da će Icardi već na zimu morati potražiti novu sredinu. Pochettino ne želi tenzije u svlačionici i spreman se riješiti Icardija, a pitanje je samo hoće li na izlazna vrata kluba već u siječnju ili idućeg ljeta.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare