‘Ljubavna priča Messija i PSG-a treba završiti u lipnju’

Francuska 24. ožu 202219:12 > 19:15 0 komentara
Guliver Image

Bivši francuski reprezentativac Jerome Rothen danas u ulozi nogometnog analitičara smatra da je u interesu PSG-a i Lea Messija da se raziđu već u lipnju iako slavni Argentinac ima dvogodišnji ugovor s Parižanima.

Messi je prošlog ljeta potpisao unosan dvogodišnji ugovor nakon što je neočekivano napustio Barcelonu kada je katalonski klub shvatio da si ne može priuštiti njegovu registraciju.

Argentinac je na velika vrata dočekan u Parizu. Sama pomisao da će surađivati u napadu s Neymarom i Mbappeom izazvala je oduševljenje među navijačima PSG-a i ljubiteljima nogometa. Međutim, za sada je njihova suradnja bila samo povremena zbog raznoraznih razloga, bolesti, ozljeda, ali i slabije forme.

Sveci su se nadali da će s ovom trojicom u napadu konačno osvojiti Ligu prvaka, ali ih je Real Madrid eliminirao već u osmini finala.

Mnogi su u Francuskoj razočarani Messijem. Postigao je samo dva gola u Ligue 1, sedam u svim natjecanjima, što znači da bi prvi put još od 2005./06. kada je počinjao u Barceloni mogao završiti sezonu s jednocifrenim brojem postignutih golova. Nedavno je nakon eliminacije od Reala doživio zvižduke s tribina Parka prinčeva.

“Ta Mesijeva ljubavna priča nikada nije zaživela s PSG-om. Za dobro svih, trebala bi završiti u lipnju”, rekao je na Radio Monte Carlo Sportu Rothen, nekad i sam nogometaš PSG-a.

U međuvremenu, kako se popravila situacija u Barceloni, iz kluba poručuju da Messiju nikada neće zatvoriti vrata povratka na Camp Nou.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!