Lewa: Ne znam hoću li otići, imam ugovor

Bundesliga 9. lip 202215:27 > 15:27 0 komentara
GuliverImages

Robert Lewandowski nedavno je samouvjereno poručio kako napušta Bayern, no sada više nije tako siguran.

Lewandowski ima još godinu dana ugovora s Bayernom, no ranije je istaknuo kako želi otići.

Kao jedina opcija spominjala se Barcelona.

“Ne znam hoću li otići. Ugovor mi vrijedi još godinu dana pa sam od kluba tražio dopuštenje za promjenu sredine. Mislim da je ovo najbolje rješenje za ovu situaciju. Zahvaljujući tome klub će moći zaraditi na meni”, rekao je Lewa pa priznao da nema namjeru voditi rat s Bavarcima.

“Nismo neprijatelji. Poštujem ovaj klub i ovaj grad jer mi je postao druga kuća. Nisam sebičan. Znam šoa mi je Bayern dao i jako to cijenim. Mediji često traže tračeve i emocije. Želim da se ovo završi i ne želim dolijevati ulje na vatru.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!