Španjolski prvoligaš Alavés, trenutačno 16. na ljestvici, angažirao je u utorak Abelarda Fernandeza koji bi na klupi trebao zamijeniti danas smijenjenog Pabla Machina, objavio je baskijski klub na svojim službenim stranicama. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas
“Deportivo Alavés dočekuje Abelarda Fernandeza kao novog trenera prve momčadi do kraja sezone“, navodi klub u priopćenju objavljenom nekoliko sati nakon što je smijenjen Machin.
Pedesetogodišnji Abelardo se tako vraća na klupu Alavésa na kojoj je već bio i to od prosinca 2017. do svibnja 2019.
Machin je preuzeo Alavés prošlo ljeto i u zadnjih šest utakmica upisao je svega dvije pobjede. Klub je trenutačno 16. u španjolskom prvenstvu s dva boda iznad zone ispadanja.
#SponzorPrijenosa #DerbyBananas
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC