Klopp se ne žali: ‘Ždrijeb se morao ponoviti’

Nogomet 14. pro 20219:39 0 komentara
Guliver Image

Prilične kontroverze i prašinu podigao je premijerni ždrijeb za osminu finala Lige prvaka koji se ponavljao zbog tehničke pogreške koja se dogodila.

“Nakon tehničkog problema sa softverom vanjskog pružatelja usluga koji instruira dužnosnike koji klub može igrati s kojim klubom dogodila se materijalna greška u ždrijebu za osminu finala Lige prvaka”, službeno je tada priopćila UEFA, a mnogi klubovi su burno reagirali zbog tog događaja.

Najžešći je u svemu bio madridski Real, koji je naknadno za suparnika dobio PSG, a nezadovoljno su cijelu situaciju komentirali i neki klubovi koji su također ‘lošije’ prošli u drugom nego li prvom ždrijebu.

Među tim klubovima koji su lošije prošli bio je i Liverpool koji je prvotno dobio Red Bull Salzburg, a u ponovljenom ‘plesu kuglica’ ipak težeg suparnika – Inter. No, trener Liverpoola Jürgen Klopp bio je jedan od rijetkih koji je pozitivno komentirao ove događaje.

„Gledao sam uživo prvi ždrijeb i odmah sam rekao kako nema šanse da ovako ostane. Dogodila se pogreška i morali su ponavljati“, rekao je trener kluba koji je u ovom trenutku jedan od glavnih favorita za krunu u Ligi prvaka.

„Ove godine sam po prvi puta bio na San Siru kada smo igrali protiv Milana u skupini. Sada ću još jednom na taj kultni stadion. Da, dobili smo teškog suparnika i znam da će biti velikih problema izboriti četvrtfinale. Ali, takvo je natjecanje. Lakog suparnika nismo mogli dobiti, a mi ćemo igrati protiv najjače talijanske momčadi i u ovom trenutku sastava u naletu“, završio je Klopp.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!