Trener Liverpoola Jürgen Klopp uoči večerašnjeg dvoboja protiv Crystal Palacea govorio je o ulozi Luisa Diaza u njegovoj momčadi.
Kolumbijac je na Anfield stigao u zimskom prijelaznom roku te se već pokazao kao pojačanje, no od njega se ove novi iskorak, nakon što je klub napustio Sadio Mane.
“Diaz ima ogroman potencijal. Međutim, ne želim licitirati s brojem golova koje će postići, niti želim stavljati pritisak na njega. Najvažnije je da napravi ono što od njega očekujem u samoj igri”, istaknuo je Klopp pa dodao:
“Vidjeli ste to i protiv Fulhama. Imam puno poverenje u Luisa. Duga je sezona, znam da je prava akvizicija i da će to pokazati.”
Liverpool i Crystal Palace utakmicom od 21 sat zatvorit će drugo kolo Premier lige. Redsi traže prvu pobjedu nakon remija protiv Fulhama u prvom kolu.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!