‘Hajduk je klub u kojem je pritisak normalna stvar’

Hrvatska 16. srp 202113:37 > 13:37
Guliver Image

Hajduk sutra otvara HNL dvobojem u Kranjčevićevoj protiv Lokomotive od 18:55 sati.

Susret protiv Lokosa najavio je strateg Splićana Jens Gustafsson.

“Pripremali smo se oko šest tjedana, od Dubrovnika do Slovenije. Spremni smo za start sezone, veselimo se utakmici s Lokomotivom. Osjećamo se dobro, imamo vrlo kompetitivnu momčad”, rekao je Gustafsson pa dodao:

“Spreman sam na pritisak. Uostalom, Hajduk je klub u kojem je pritisak normalna stvar. Borit ćemo se svaki, baš svaki dan da budemo što bolji. Vjerojatno ćemo na našem putu izgubiti neke utakmice, ali nakon toga moramo raditi još više i jače.”

Poraz od Zrinjskoj u posljednjoj pripremnoj utakmici nije zadovoljio Šveđanina pa se otvorilo pitanje znači li to da će u klub doći neki novi igrači.

“Nije to pitanje za mene, nego za sportskog direktora, ali normalno je da će biti još nekih promjena u kadru jer prijelazni rok je otvoren još dugo. Zadovoljan sam trenutno, momčad raste, odradili smo neke dobre stvari na treningu nakon priprema” – zaključio je.