Hajdukovac na čelu najbolje momčadi sezone HNL-a

Hrvatska 23. svi 202213:49 > 13:50 1 komentar
HNK Hajduk Split

Sport Klub u suradnji sa SofaScoreom donosi najboljih 11 igrača tek završene sezone HNL-a. Nije nikakvo iznenađenje što gro momčadi čine igrači iz vodeća četiri kluba, uz tek jedan izuzetak iz Gorice...

Marko Livaja najbolje je ocijenjeni igrač HNL-a po (pr)ocjeni SofaScorea. Hajdukov napadač i najbolji strijelac lige s 28 golova sezonu je završio s prosječnom ocjenom 7.6.

Prvi iza njega je Dinamov Petar Bočkaj (7.5), koji je prvi dio sezone proveo u Osijeku, 7.4 ima drugi hajdukovac Filip Krovinović, 7.3 Dinamovi Josip Šutalo Josip Mišić, Osijekov Kristijan Lovrić i Rijekin dvojac Josip Drmić – Robert Murić.

Malo iza njih su Stefan Ristovski iz Dinama, Mile Škorić iz Osijeka i vratar Gorice Dominik Kotarski.

U formaciji 4-2-3-1 bila bi to paklena momčad, praktički nepobjediva u ligi: Kotarski – Ristovski, Škorić, Šutalo, Bočkaj – Mišić, Krovinović – Murić, Livaja, Lovrić – Drmić!

SofaScore

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare