Hajduk preokretom pobijedio Rumunje, gol i asist Livaje

Hrvatska 26. lip 202120:27 0 komentara
AP Image

Hajduk je u prvoj pripremnoj utakmici u Sloveniji pobijedio rumunjsku FCU Craiovu 1948 preokretom u završnici 2:1.

Rumunji su poveli u 58. minuti golom Raicee, Hajduk je izjednačio u 77. kada je Livaja zabio glavom na ubačaj Biuka s lijeve strane, a pet minuta kasnije Livaja je asistirao Ljubičiću za konačnih 2:1.

Trener Jens Gustafsson u svakom je poluvremenu izveo drukčiji sastav. U prvom su igrali Posavec, Jakoliš, Simić, Ćalušić, Dolček, Skorup, Atanasov, Teklić, Ćubelić, Jairo i Diamantakos, a u drugom Silić, Škaričić, Elez, Vušković, Čolina, Vuković, Sahiti, Čuić, Biuk, Livaja i Ljubičić.

Prije dolaska na slovenski dio priprema Hajduk je u Grudi pokraj Dubrovnika pobijedio domaći Slaven 9:1 na proslavi njegovog stotog rođendana.