Giroud potpisao za Milan i izabrao dres s brojem devet

Nogomet 17. srp 202113:47 > 13:47
Olivier Giroud

Francuski napadač Olivier Giroud danas je službeno potpisao ugovor s Milanom.

Giroud je jučer doputovao u Milano gdje je uspješno prošao liječnike preglede, a već danas iskusni napadač službeno je predstavljen kao novo pojačanje kluba sa San Sira.

Ovaj 34-godišnji napadač u Milan je stigao iz Chelseaja, te je s Rossonerima potpisao ugovor na dvije godine.

Također, Chelsea će od prodaje francuskog napadača inkasirati dva milijuna eura. Giroud je već pozirao u dresu svog novog kluba i očekuje se da se s Zlatanom Ibrahimovićem bori za mjesto prvog napadača.

Treba dodati da je već poznato da će Giroud u Milanu na dresu nositi dres sa brojem devet.

Giroud je ponikao u dresu Grenoblea, a u svojoj karijeri igrao je još za Tours, Montpellier, Arsenal i Chelsea. Također, u dresu reprezentacije Francuske upisao je 110 nastupa i zabio je 46 golova.