Gazzetta: Broz je glavni kad treba zgriješiti

Nogomet 24. pro 202111:43 > 11:43 0 komentara
Matteo Gribaudi/Image

Trener Intera Simone Inzaghi tvrdi da je Marcelo Brozović sretan u klubu, a Gazzetta dello Sport dotakla se Brozovićevog života u Milanu.

“Živi u stanu u Milanu koji ima pogled na San Siro i ima bazen na terasi, ali često izlazi u centar grada u šetnje sa suprugom i djecom ili u šoping. U Milanu često ugošćuje rodbinu, osobito oca koji mu je i agent”, piše Gazzetta.

Pisali su i o njegovim prehrambenim navikama.

“Promijenio je dosta svoje prehrambene navike prije dvije godine kad je došao Antonio Conte u klub, ali i dalje strastveno obožava slatkiše i zimsku salamu. Uz najboljeg prijatelja u klubu Nicola Barellu glavni je kad treba zgriješiti i nabaviti slatkiše ili desert za momčad. Neki sportaši bi se možda zabrinuli zbog toga, ali ne i Brozović. Prije utakmice u Rusiji pojeo je dva kilograma salame, dva kroasana i popio puno Coca-Cole. Zatim je istrčao 15 kilometara bez problema.”

Inzaghi je izrazio želju za Brozovićevim ostankom.

“Želim da Marcelo Brozović potpiše novi ugovor uskoro. On je sretan u Interu. Isto se nadam da će i Ivan Perišić vrlo skoro potpisati novi ugovor”, rekao je talijanski trener.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!