Redsi prodaju Salaha, a mogao bi u – Real?!

Nogomet 25. lip 202214:15 > 16:27 0 komentara
Cordon Press via Guliver image

Engleski tabloid The Sun je u javnost plasirao novu vijest koja će šokirati navijače Liverpoola.

Nakon Sadia Manea Liverpool bi mogao ostati i bez svog drugog najboljeg igrača pošto je i Mohamed Salah na granici odlaska.

Pregovori između Salaha i Liverpoola odavno ne idu tijekom kojim to želi Egipćanin, Redsi ne pristaju na njegove uvjete tjedne plaće od 400.000 eura pa dogovora i nema.

The Sun je objavio pomalo nevjerovatnu vijest prema kojoj su Redsi spremni prodati Salaha za cifru od 70 milijuna eura.

Dalje se navodi kako je Real Madrid jedan od klubova koji žele 30-godišnjeg ofanzivca koji je već duže vremena želja Kraljevskog kluba.

Bez obzira što ima zategnute odnose s pojedinim igračima, Real je spreman krenuti po Salaha i dovesti “galaktičko” pojačanje nakon što je Kylian Mbappe odlučio ostati u PSG-u.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!