Dobre vijesti na Camp Nou: Barca dugoročno vezala Pedrija

Nogomet 13. lis 202116:22 0 komentara
CORDONPRESS Cordon Press

Barcelona je svoju nadolazeću zvijezdu vezala za klub novim dugoročnim ugovorom.

Mladi veznjak Barcelone Pedri (18) dogovorio je sve uslove za potpis novog ugovora sa katalonskim klubom.

Pedri, koji će za nešto više od mjesec dana proslaviti 19. rođendan, obećao je svoju vjernost Barci do lipnja 2026. godine.

Službena potvrda ovog ugovora bit će objavljena za nekoliko dana, a navijači će svakako biti zadovoljni ovom viješću, koja je ovih dana iznimka u odnosu na negativu koja u pravilu okružuje Katalonce.

Za novi ugovor postavljena je i najveća odštetna klauzula u povijesti Barcelone. Točnije, onaj tko poželi kupiti Pedrija, morao bi isplatiti milijardu eura odštete.

Pedri je član Barcelone postao 2020. godine, a njegov napredak odvijao se strahovitom brzinom. Stigao je iz Las Palmasa u kojem je počeo karijeru, a za katalonskog velikana nastupio je 56 puta i postigao je četiri gola.

Također, Pedri je već sada vrlo važan član Furije za koju je skupio 10 nastupa.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!