Darijo Srna potvrdio veliku gestu ukrajinskoj djeci

Nogomet 9. ožu 202219:19 > 19:37 0 komentara
Jonathan Moscrop/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Skupina od 27 kadeta nogometnog kluba Šahtar iz Ukrajine u utorak poslije podne stiglo je u Kaštel Lukšić i smješteni su u Dječji dom, kazao je bivši igrač  tog kluba i kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna koji je posredovao u ovoj akciji dovođenja mladih nogometaša iz ratom zahvaćene Ukrajine u Hrvatsku...

“Planiramo u Hrvatsku dovesti iz Ukrajine još 30 kadeta nogometnog kluba Šahtar”,  rekao je Srna za Hinu.

Zahvalio je svima u Hrvatskoj koji pomažu u prihvatu i smještaju mladih nogometaša iz Ukrajine.

Osim 27 mladih nogometaša, u Kaštel Lukšić su iz Ukrajine stigla i četiri trenera, doznaje se u podružnici splitskog Dječjeg doma Maestral u Kaštel Lukšiću “Miljenko i Dobrila”.

“Djecu smo smjestili u objekt podružnice gdje im je osigurano spavanje, boravak i hrana, a četiri njihova trenera bit će smještena u privatnim objektima”, rekla je Hini Veronika Perić, predstojnica podružnice.

Ovoj skupini mladih nogometaša iz Ukrajine osiguran je dolazak na stadion Poljud na subotnji veliki derbi hrvatskog nogometa, utakmicu Hajduk – Dinamo, rekli su u Hajduku.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!