Covid-19 oslabio PSG uoči dvoboja s Bayernom

REUTERS/Benoit Tessier

Veznjak talijanske reprezentacije Marco Verratti morat će zbog pozitivnog nalaza na testiranju na koronavirus propustiti prvu četvrtfinalnu utakmicu Lige prvaka u kojoj njegov klub Paris Saint-Germain gostuje kod Bayerna u reprizi prošlogodišnjeg finala ovog natjecanja, kad je bavarska momčad osvojila trofej.

“On će biti stavljen u izolaciju i podvrgnut odgovarajućem zdravstvenom protokolu”, objavio je PSG putem društvenih mreža.

Prema francuskim propisima, svaka osoba koja ima pozitivan test na novi koronavirus ili pokazuje simptome bolesti Covid-19 mora biti stavljena u desetodnevnu izolaciju.

PSG će u Münchenu gostovati u srijedu, četiri dana nakon subotnjeg dvoboja s vodećim Lilleom u derbiju francuskog prvenstva. Verratti je već prije otpao za taj dvoboj, jer se s reprezentativnog okupljanja vratio s lakšom ozljedom butnog mišića.