Planule sve ulaznice za susret Dinama i Chelseaja!

Champions League 4. ruj 202214:34 > 14:35 0 komentara
REUTERS/Antonio Bronic

GNK Dinamo rasprodao je sve ulaznice za susret Lige prvaka s Chelseajem oko 14 sati.

“Ovim putem obavještavamo navijače o tome da su za utakmicu 1. kola UEFA Lige prvaka Dinamo – Chelsea na stadionu Maksimir u nedjeljuoko 14 sati rasprodane ulaznice za sve tribine!”, poručili su iz Dinama.

Tri sata nakon početka slobodne prodaje ulaznica za utakmicu između Dinama i Chelseaja u Ligi prvaka (utorak, 18.45) razgrabljeno je oko 15.000 ulaznica koje su preostale nakon što su svoje mjesto ranije osigurali pretplatnici i članovi kluba.

Redovi pred Maksimirskom 128 bili su od jutra.

Chelsea će na Maksimir tako igrati pred oko 20.000 gledatelja, među kojima će biti i bivši kapetan Plavih Zvonimir Boban u pratnji predsjednika Uefe Aleksandra Čeferina.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!