ANKETA: Jeste li za Super Ligu u nogometu?

Champions League 3. stu 201810:22 > 10:35
Alex Caparros/Getty Images

Nakon što smo objavili da je prvi čovjek FIFA-e Gianni Infantino pomogao PSG-u i Manchester Cityu da zaobiđu uvjete financijskog "fair playa", Football Leaks je objavio listu klubova koji bi igralu ekskluzivnu Super Ligu.

David Ramos, Getty Images

Španjolska Marca je prenijela vijest da je iscurio popis klubova koji bi igrali Europsku Super Ligu u nogometu.

Prema Football Leaksu tih 16 klubova su Real Madrid, Barcelona, Manchester United, Juventus, Bayern Munchen, Arsenal, Chelsea, PSG, Manchester City, Liverpool i Milan. Ti klubovi bi bili takozvani “osnivači” dok bi Atletico Madrid, Borusija Dortmund, Inter Milan, Marseille i Roma bili bi “gosti”.

Prema navodima, ovi klubovi su već potpisali sporazum o osnivanju ove ekskluzivne lige. Igralo bi se po skupinama i moguće da bi se napravila i druga liga za klubove malo slabije kvalitete i moći.

Vas pitamo u anketi Jeste li za ovakvu Super Ligu u nogometu?