LP: Bayern slavio u Moskvi, Shakhtar neslomljiv

Champions League 27. lis 202020:53 > 21:01
(Photo by Mike Hewitt/Getty Images)

Dvije teške utakmice za početak drugog kola Lige prvaka

Od 18.55 sati odigrana su dva susreta drugog kola grupne faze Lige prvaka.

Bayern je nakon uvjerljive pobjede nad Atleticom večeras gostovao u Moskvi kod Lokomotiva i dosta teško došao i do druge pobjede.

Bayern je poveo već u 13. minuti, kad  je Leon Goretzka lijepo pogodio glavom nakon sjajne akcije i ubačaja Pavarda, a to je ujedno bio rezultat prvog poluvremena.

Iako su gosti bili bolji, domaćin je također dosta prijetio, imao zaista dobre šanse, da bi u 70. minuti preko Mirančuka stigao do velikih 1:1 i izgledalo je da bi ruski klub mogao do boda u ovom teškom dvoboju.

Ipak, Kimmich u 79. minuti postiže lijep pogodak i osigurava Byernu nova tri boda.

Pred kraj prvog dijela ozlijedio se kapetan Lokomotiva i bivši hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka koji je osjetivši bol u zadnjoj loži napustio igru i više se nije vratio.

Drugi ogled u ovom ranijem terminu odigrali su Shakhtar i Inter. Dosta napeto je bilo u Kijevu, Inter propustio veliku šansu preko Lautara Martineza, na kraju po bod i jednima i drugima jer nije bilo pogodaka.

Interu je to drugi bod nakon remija s Borussijom M’gladbach, a Shakhtar je na četiri boda budući da je u prvom kolu kao gost iznenadio Real Madrid i slavio s 3:2.