Pred Dinamom je susret sa Slaven Belupom na Maksimiru u okviru 11. kola SuperSport HNL-a.
Trener Ante Čačić najavio je dvoboj sa Zekićevom momčadi.
“Želimo osvojiti sva tri boda, na taj način zadržati dobru atmosferu koja nas prati od početka sezone. I onda pobjedom dočekati novu utakmicu koja je na rasporedu već u srijedu. Stanje momčadi je uredno, a poslije treninga ćemo vidjeti s kojom ćemo momčadi otvoriti dvoboj. Sigurno neće biti Luke Menala, vidjet ćemo i kakvo je stanje sa Sadeghom Moharramijem koji se tek jučer vratio s reprezentativnog okupljanja”, rekao je Čačić pa nastavio:
“Vidjet ćemo i koliko ćemo koristiti Arijana Ademija koji je po drugi put postao otac, ali u svakom slučaju bez našeg kapetana ne želimo ići u sve izazove koji su pred nama. Da, vjerujem da će i Ademi sutra biti u konkurenciji za utakmicu. Stvarno imamo dobro zdravstveno stanje u svlačionici, odlično smo odradili prvih 20-ak utakmica u sezoni, koristili puno igrača tako i proširili naš roster”, piše 24sata.
Koliko su se neki igrači, prvenstveno Daniel Štefulj, približili većoj minutaži?
“Svaka utakmica nam daje neku informaciju, tako je i ova u Jarmini. Veseli me što je Daniel odigrao tako dobro, to potvrđuje našu tezu da svi koji su dio naše svlačionice i zaslužuju biti dio Dinama. Opet, na nekim smo pozicijama jako dobro pokriveni, nisu svi do sada mogli imati istu minutažu, ali kroz rotacije svi će imati priliku pokazati u kakvom su stanju. Daniel je svoju minutažu sada iskoristio, pokazao kako se na njega može računati.”
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!