Nevjerojatan preokret moćnog Bayerna

Bundesliga 3. sij 202120:17 0 komentara
(Photo by Mike Hewitt/Getty Images)

Nogometaši Bayerna svladali su u Muenchenu u 14. kolu Bundeslige Mainz s 5-2, iako su do 50. minute gubili s 0-2.

Burkardt (32) i Hack (44) šokirali su Bayern na Allianz Areni i Mainzu, koji se bori za ostanak, donijeli vodstvo 2-0 na poluvremenu. Bayern nije izgledao dobro u prvih 45 minuta, očito da su ovaj dvoboj shvatili možda i olako.

Međutim, na poluvremenu je vjerojatno Hansi Flick očitao bukvicu svojim igračima koji su izgledali fenomenalno. Preko Kimmicha (50) i Sanéa (55) dolazi do brzog poravnanja. Tada se Mainz malo stabilizirao, ali vrlo bitan pogodak je zabio stoper Süle (70).

Zatim je najbolji igrač svijeta prošle godine Lewandowski (76pen, 83) s dva pogotka osigurao Bayernu mirnu pobjedu.