Dodao je Niko Kovač da nema ništa protiv tog već sad čuvenog termina u 15:30, ali da se vrati u termin tek od listopada mjeseca pa nadalje.
Bivši kapetan i izbornik hrvatske reprezentacije, a danas Wolfsburgov trener Niko Kovač kritizirao je termin odigravanja utakmica u njemačkom nogometnom prvenstvu.
“Brine me vrućina, volio bih da se utakmice u kolovozu i rujnu igraju u kasnijim terminima. Vruće je i kvaliteta igra pada, a tako se ne brine za igrače. Puno kvalitetnije to izgleda kad je nešto hladnije. Osjećamo klimatske promjene, teže je igrati od 15:30 nego što bi to bilo u 18 ili 20 sati”, rekao je Kovač i naglasio da se takvim razmišljanjima vode u nekim drugim jakim ligama, posebice onima južnije od Njemačke.
Dodao je Niko Kovač da nema ništa protiv tog već sad čuvenog termina u 15:30, ali da se vrati u termin tek od listopada mjeseca pa nadalje.
Nogometnu Bundesligu možete pratiti samo na programima Sport Kluba i Nove Sport.
Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub i ubuduće će moći pratiti na Telemachu, Total TV-u, OptiTV-u i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC