Briljantni Krama zabio dva gola u pobjedi Hoffenheima

Bundesliga 26. sij 201917:23 > 17:27
Thomas Niedermueller/Bongarts/Getty Image

Andrej Kramarić postigao je 2 pogotka u slavlju svog Hoffenheima kod Freiburga (4:2). Andreju je ovo osmi pogodak u Bundesligi ove sezone.

Andrej Kramarić ponovno briljira u dresu Hoffenheima. Danas je zabio dva pogotka u gostima kod Freiburga gdje je Hoffenheim upisao vrijednu pobjedu 2:4 u sklopu utakmice 19. kola njemačke Bundeslige.

Gosti iz Hoffenheima poveli su u 19. minuti preko Joelintona, da bi Freiburg malo prije odlaska na odmor, u 42. minuti, poravnao preko Holera. U nastavku u brzinu više ubacio naš Kramarić koji je prvo postigao pogodak iz jedanaesterca u 59. minuti, da bi zatim 13 minuta kasnije na vrlo lijepu asistenciju Demirbaya mirno savladao domaćeg vratara.

Freiburg je smanjio na 2:3 u 77. minuti preko Niederlechnera, da bi Kevin Demirbay kao nagradu za odlinu igru danas postavio konačnih 2:4 za Hofenheim.

Hoffenheim je ovom pobjedom skočio na šesto mjesto Bundelige i u igri je za mjesta koja vode u Ligu prvaka sljedeće sezone.