Köln u ludoj završnici izvukao bod na svom terenu

Bundesliga 24. svi 202020:30 > 20:37
Lars Baron, Getty Images Sport

U posljednjem susretu 27. kola njemačkog nogometnog prvenstva Köln i Fortuna su odigrali 2-2, nakon što je domaćin zabio dva gola u posljednjih pet minuta utakmice.

Fortuna je do 88. minute imala uvjerljivo vodstvo i bila je na korak do prve pobjede u Kölnu nakon 1989. godine. Međutim, domaćin je golovima u 88. i 90+1. minuti izvukao bod.

Gosti su poveli u 41. minuti golom Kenana Karamana na asistenciju Stevena Skrzybskija. Köln je mogao izjednačiti u 58. minuti, no Marc Uth nije uspio realizirati jedanaesterac. Njegov udarac sjajno je zaustavio Florian Kastenmeier.

Samo tri minute kasnije Erik Thommy je na još jednu asistenciju Skrzybskija zabio za 2-0 približivši goste važnim bodovima u borbi za prvoligaški spas. Međutim, Köln je u ludoj završnici uspio izjednačiti. Prvo je Anthony Modeste u 88. minuti smanjio na 1-2, a tri minute kasnije Jhon Cordoba je izjednačio na 2-2. Kod oba gola asistirao je Dominick Drexler.