Bayern zamjenu za Kovača našao u talijanskom treneru?

Bundesliga 3. stu 201912:10 > 12:25
Getty Images/Matthias Hangst

Uprava Bayerna i dalje trpi Niku Kovača zbog niza loših rezultata u posljednje vrijeme, no ako se tako nastavi, za Bayernovu klupu je najizgledniji kandidat talijanski trener Massimiliano Allegri

Težak jučerašnji poraz Bayerna od Eintrachta (5:1) natjerao je upravu njemačkog kluba da krenu u potragu za mogućim nasljednikom Nike Kovača. Bavarcima je to bio drugi poraz u posljednje četiri utakmice, ali hrvatski trener još ne namjerava otići.

– Nikad ne odustajem. Prije su mi govorili kada dođe do takvih situacija da ne smijem biti nervozan, da pokušam sve smiriti i popraviti stvari. Poslije utakmice, kad smo ušli u autobus bio sam tužan i razočaran, ali neću odustati. Znam da možemo i moramo bolje – rekao je Kovač.

getty images/david ramos

No, kako to obično biva, nakon niza loših rezultata, šuška se kako je bavarski klub zainteresiran za usluge talijanskoga stručnjaka, Massimiliana Allegrija. 52- godišnji stručnjak iz Livorna uspješno je vodio Juventus ou razdoblju od 2014- do 2019. s kojim je osvojio pet naslova prvaka Serie A te je Staru damu odveo dva puta u finale Lige prvaka.

Osim Bayerna, za njega je zainteresiran i Manchester United koji također u zadnje vrijeme bilježi vrlo loše rezultate pod vodstvom Ole Gunnara Solskjaera.