Brekalo zabio u petardi Wolfsburga!

Bundesliga 13. ožu 202117:25 > 17:47

Josip Brekalo dočekao je treći gol sezone u Bundesligi. Zabio je u pobjedi Wolsburga 5:0 protiv Schalkea u 35. kolu.

Brekalo se u strijelce upisao u 54. minuti nakon asistencije Weghorsta. Vukovi su poveli komičnim autogolom Mustafija, a mrežu Schalkea još su pogađali Weghorst, Baku i Philipp.

Brekalo je igrao do 80. minute, a Pongračić je na terenu bio cijelu utakmicu.

Bayern je 3:1 slavio kod Werdera. Goretzka u 22. i Gnabry u 35. osigurali su mirniji nastavak za Bavarce. Pitanje pobjednika riješio je Lewandowski u 67. minuti. Poljaku je to 268. gol u Bundesligi, te se na drugom mjestu izjednačio s Klausom Fisherom. Ispred je samo Gerd Müller s 365 golova.

Petar Musa igrao je do 73. minute u pobjedi Union Berlina 2:1 protiv Kölna. Duda je doveo goste u vodstvo, no domaćini su okrenuli golovima Krusea i Trimmela. Mainz je s 1:0 slavio protiv Freiburga.

Bayern je vodeći s 58 bodova, pet više od RB Leipziga, koji ima i utakmicu manje.. Wolfsburg je treći s 48 bodova.