Gattuso o bivšem dinamovcu: ‘Morao sam donijeti odluku’

Nogomet 10. sij 202118:48 > 18:50 0 komentara
Paolo Bruno, Getty Images Sport

Napoli je kao gost s 2:1 slavio kod Udinesea, a njihov trener Gennaro Gattuso imao je zanimljiv istup nakon utakmice.

Bivši dinamovac Amir Rrahmani prvi put je dobio priliku od prve minute za Napoli, no baš je njegov poklon omogućio gol Udineseu, zbog čega je na poluvremenu ostao u svlačionici.

“Žao mi je Amira, veliki je profesionalac, ali nije bio pravi danas i morao sam donijeti odluku. Dobit će priliku opet”, započeo je Gattuso pa se osvrnuo na društvene mreže.

“Mislim da se moramo prestati zezati na društvenim mrežama jer, Napoli, Roma i Lazio su slična okruženja i konstantno smo okruženi glasinama, diskusijama, gomilama gluposti o kojima se priča, a mi to moramo ignorirati.”

Istaknuo je i trener Napolija kako je bolje da ‘ružno’ pobjeđuju.

“Napoli želi uvijek igrati lijepo, no ponekad je biti malo ružan dobra stvar. Ne možete uvijek biti Brad Pitt, s plavom kosom i plavim očima. Ponekad morate biti ružni kao ja”, zaključio je Gattuso.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!