Barcelona u Francuskoj pronašla nasljednika Busquetsa

Nogomet 10. svi 202118:05 0 komentara
Denis Doyle/Getty Images

Katalonski div Barcelone odlučno je krenuo po Eduarda Camavingu, jednog od najtalentiranijih svjetskih igrača i aktualnog člana francuskog prvoligaša Rennesa. #SponzorPrenosa #DerbyBananas

Camavinga ugovor s Rennesom ima do kraja sezone 2021./22. te ga ne planira produljiti. To je znak europskim velikanima da ga dovedu već ovog ljeta. The Athletic javlja da su za 18-godišnjeg veznjaka zainteresirani i Real i PSG.

Camavinga je već debitirao za francusku reprezentaciju, skupio je tri nastupa i postigao jedan pogodak. Barcelonini skauti oduševljeni su onim što pokazuje i poručili su čelnicima kluba da ga pokušaju dovesti što prije.

Rennes za mladog nogometaša traži 50 milijuna eura, a Barcelona toliki novac može skupiti samo ako prije proda neke igrače. U Camavingi vide idealnog nasljednika za Sergija Busquetsa, koji će ovog ljeta napuniti 33 godine.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!