Auba žestoko kažnjen, razlog je nevjerojatan

Nogomet 14. pro 202116:27 > 18:09
Nick Potts

Pierre Emerick Aubameyang više nije kapetan Arsenala te neće biti u konkurenciji za sutrašnju utakmicu protiv West Hama, službeno su priopćili iz kluba.

Prošlog je tjedna Aubameyang napustio Veliku Britaniju bez dozvole kluba. No, to je učinio zato što se išao tetovirati, prenosi Mirror.

Dan prije nego što se nije našao na popisu za utakmicu Arsenala, na Instagramu je osvanula fotografija kako se tetovira. Na Instagramu ju je objavio tattoo majstor Alejandro Nicolas Berna.

To se nikako nije svidjelo Mikelu Arteti koji ga je odlučio kazniti. Kao razlog je Arsenal naveo da  se gabonski nogometaš kasno vratio s putovanja u inozemstvo.

Ove sezone Aubameyang je zabio četiri gola i imao jednu asistenciju u 14 nastupa u Premier ligi.

Arteta se još uvijek nije oglasio o spomenutom incidentu. Kao mogući nasljednici Aube navode se Martin Odegaard, bivši branič Dinama Gabriel i vratar Aaron Ramsdale.

Dvoboj Arsenala i West Hama možete pratiti sutra od 21 sat na SK2.