AS: Modrić ne zna hoće li mu Real dati novi ugovor

Nogomet 29. ruj 202211:07 > 11:08 0 komentara
Colas Buera/PRESSIN via Guliver Images

U Real Madridu sprema se egzodus igrača. U idućih godinu i devet mjeseci čak jedanaestorici igrača ističe ugovor.

“To su većinom slatke brige, jer su ključni mladi igrači ili tek došli ili vezani novim ugovorima (Vinicius, Rodrygo, Militao, Tchouameni, Camavinga) dok klub za pojačanja ima spremljeno preko 420 milijuna eura, ali činjenica je da idućih mjeseci Real kreće u realizaciju plana obnove.

Na kraju ove sezone ugovori završavaju sedmorici igrača, a završetkom iduće sezone još četvorici”, piše AS i dodaje:

“Međutim, situacija svakog od njih prilično se razlikuje, čak i među onima na ovom popisu koji su esencijalni igrači, stupovi momčadi. Poput Benzeme, koji za manje od dva mjeseca navršava 35 godina, zatim Kroosa, koji za tri mjeseca puni 33 godine, te Modrića, koji je početkom mjeseca proslavio 37. rođendan.

Njima trojici ugovori završavaju na ljeto, ali su zaslužili pravo da praktički sami uz, naravno, dogovor s klubom, odlučuju koliko će još igrati u Realu ili produljiti ugovore s klubom. Ipak, među njima je Modrić najveća nepoznanica i morat će čekati kraj sezone kako bi vidio hoće li mu Real ponuditi novi ugovor. Kroosu i Benzemi pak produljenje je praktički zajamčeno.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!