Arsenal daje vrtoglav novac za engleskog reprezentativca

Nogomet 17. srp 202123:12 0 komentara
COLORSPORT ASHLEY WESTERN/Guliver Images

Arsenal je ovog ljeta spreman iskeširati ogroman novac za engleskog reprezentativca kojeg vide kao idealno pojačanje za zadnju liniju.

Posljednjih godina Arsenal ne uspijeva u tome, ali navijači ne gube nadu. Nadu ne gubi ni menadžer Mikel Arteta zajedno s vlasnicima kluba.

Jedno od potencijalnih pojačanja je Ben White, koji nakon samo jedne sezone u Premier ligi i dva nastupa u dresu Engleske, ima šansu postati članom engleskog velikana, a spominje se cifra od vrtoglavih 60 milijuna eura za transfer.

Sky Sports je objavio da je postignut dogovor, ali da će igrač tek krajem mjeseca biti predstavljen kao novi član Topnika.

White je član Brightona, a igrao je još za Newport, Peterbourough i Leeds na posudbama. Upisao je dva nastupa za Englesku u prijateljskim dvobojima, ali je dobio priliku i na Euru.

Ukoliko se obistine pisanja medija, bit će najskuplji defanzivac u povijesti Arsenala. Prethodno je Mustafi plaćen 41 milijun eura.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!