Petrović sazvao presicu za ponedjeljak

Hrvatska 18. lip 202214:40 > 14:40 0 komentara
Sport Kklub

Velikan hrvatske košarke Cibona nalazi se u neviđenim problemima, klub bi se praktički mogao ugasiti ako se nešto ne riješi u roku od par dana.

Aleksandar Petrović pokušava sve što je u njegovoj moći da Cibona opstane te je sazvao presicu za ponedjeljak u 13 sati. Tema je već poznata, bit će priče o spasu kluba.

“Emocije ne mogu spasiti Cibonu. Financije da. Idemo nas 2000 koji su financijski u stanju uplatiti po 5000 eura i tako pokrivamo dug i imamo solidan budžet za sljedeću godinu. Isti ti ljudi bi birali Skupštinu, Upravni i Nadzorni odbor. A Grad neka radi po svome!” – napisao je Aco na mrežama.

Račun kluba je blokiran, 21. lipnja nastupit će 60. dan blokade, što automatski znači stečaj, svi igrači i trener slobodno mogu otići.

A ipak se nadamo da do toga neće doći…

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!