NBA: Harden kažnjen zbog tulumarenja

NBA 24. pro 20209:27 > 9:31 0 komentara
Getty Images/Michael Reaves

Utakmica između Oklahome City Thundera i Houston Rocketsa odgođena je nakon što su tri igrača Rocketsa imala pozitivne ili nejasne testove na koronavirus, objavilo je vodstvo NBA lige.

Još četiri druga igrača Houstona su završila u samoizolaciji, dok je ostatak momčadi bio negativan, priopćila je liga.

S nekoliko koji su izvan stroja zbog ozljeda, Houston nije imao osam igrača potrebnih za održavanje utakmice, pa je ona odgođena.

NBA je također, kaznila prvu zvijezdu Houstona Jamesa Hardena sa 50.000 američkih dolara zbog kršenja protokola o zdravlju i sigurnosti lige, koji zabranjuju prisustvovanje zatvorenim društvenim okupljanjima od 15 ili više ljudi ili ulazak u barove, salone i klubove.

Harden je prekršio ova pravila kad je u ponedjeljak, 21. prosinca, prisustvovao privatnoj zabavi u zatvorenom“, navodi se u priopćenju lige.

Harden je priznao kako je otišao na zabavu kod priojateljice, ali ne u striptiz klub kako su objavili pojedini mediji.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!