Divac doveo NBA legendu u Kingse!

NBA 21. lip 201921:34 > 21:36
Ethan Miller/Getty Images

Sacramento Kingsi su angažirali legendarnog Joea Dumarsa, koji će biti posebni savjetnik GM-a kluba Vlade Divca.

Bivši dvostruki NBA prvak s Detroit Pistonsima i MVP finalne serije 1989. godine Joe Dumars će biti na stalnoj vezi s Divcem, a  pomagat će i zaposlenima u klubu.

– Joe i ja smo zajedno igrali u NBA i on je legenda ovog sporta. Kao iskusan i talentiran košarkaški radnik, uzbuđen sam što će biti posebni savjetnik i stručni suradnik našem nevjerojatnom timu zaposlenih – izjavio je Divac.

Dumars je bio 18. pick Pistonsa na draftu 1985. i cijelu karijeru je proveo u timu iz Michigana.

– Vladu poznajem već desetljećima i oduševljen sam što ću raditi s njim i Kingsima u tako uzbudljivom razdoblju za franšizu -naglasio je član Kuće slavnih i šestostruki sudionik All-Star utkamica.

Dumars je 13 godina bio predsjednik košarkaških operacija u Detroitu.