Lakersima stiže pojačanje, Zubac u drugom planu

NBA 3. stu 201823:02 > 23:10
Photo by Maddie Meyer/Getty Images)

Los Angeles Lakersi ovih će dana dobiti pravo centarsko pojačanje u liku i djelu Tysona Chandlera.

Chandler je 2012. godine osvojio nagradu za najboljeg defanzivca NBA lige, sezonu ranije osvojio je naslov prvaka s Dallasom. Protekle tri godine muku muči s lošim Phoenix Sunsima, a obzirom da je u posljednjoj godini ugovora koja mu donosi 13.6 milijuna dolara, u klubu iz Arizone odlučili su pokrenuti pregovore oko otkupa ugovora. Chandler je jedva dočekao tu situaciju, pristao je na ponuđene uvjete te kroz dva dana službeno će postati slobodan igrač.

A njegova nova postaja već je poznata, to će biti Los Angeles Lakersi. Magic Johnson nije dugo čekao, čim se proširila informacija kako će 36-godišnji centar postati dostupan, legenda Lakersa i aktualni predsjednik kluba odlučio je reagirati. To je istovremeno i loša vijest za Ivicu Zupca koji se već nalazi u teškoj situaciji s nikakvom minutažom, a sada će situacija biti dodatno pogoršana.