Kukoč: 'Nadam se da ću uspjeti dok mi je tata živ'

NBA 28. tra 202010:48 > 10:55
Jonathan Daniel /Allsport

Toni Kukoč nikako se ne može ugurati u Kuću slavnih, ali nada se da će to ipak uspjeti

Toni Kukoč nedavno ni po sedmi put nije postao članom košarkaške Kuće slavnih.

Mnogi vjeruju da se radi o bojkotu hrvatske košarkaške legende koja je bila član neviđene generacije Chicago Bullsa.

Sam Kukoč je izjavio nakon toga da mu to nije prioritet, ali da mu je žao, moglo se osjetiti. Sad je ipak komentirao nešto drugačije hoće li i kad postati dio Kuće slavnih.

‘A ne znam ni ja… Znam samo da mi je to jako važno i da će oni koji odlučuju jednog dana ipak naći ‘neki’ razlog da me uvrste u Hall of Fame. A ako se ikad dogodi, nadam se da će to biti za života mog oca. Njemu bi značilo daleko više nego meni’, rekao je Toni, čiji tata ima 82 godine za ESPN.

Sve ovo se događa u vrijeme dokumentarne serije ‘The Last Dance’ u kojoj se govori o toj slavnoj generaciji Bulls, ali o kojoj Kukoč baš i nema neko posebno dobro mišljenje.

Povezano