Lance Stephenson ponovno u NBA ligi?

NBA 8. ožu 202019:58 > 20:03
Andy Lyons, Getty Images Sport

Nekadašnji košarkaš Indiana Pacersa Lanse Stephenson ponovno bi mogao zaigrati za tu ekipu, prenosi jedan od najobavještenijih NBA novinara Shams Charania

Dvadesetdevetogodišnji krilni igrač je sezonu počeo u kineskom Liaoningu, ali bi uslijed prekida sezone zbog epidemije koronavirusa mogao promijeniti sredinu uz dozvolu kluba i FIBA-e.

Pacersi razmatraju mogućnost angažiranja svog bivšeg igrača kako bi nadomijestili izostanak Malcolma Brogdona, koji će zbog ozljede mišića propustiti najmanje nekoliko tjedana. Klub iz Indianapolisa je već do kraja sezone ostao bez Jeremya Lamba, dok se Viktor Oladipo nedavno vratio nakon skoro godinu dana izbivanja.

Stephenson je pet od devet sezona u najjačoj ligi svijeta proveo u Indiani, a prije nego što je otišao u Kinu bio je član Los Angeles Lakersa. U sezoni 2018/19 prosječno je bilježio 7.2 poena, 3.2 skoka i 2.1 asistenciju.