Warriorsi promijenili mišljenje, Benderu nova prilika!

NBA 5. ožu 202018:50 > 18:55
Matthew Stockman / Staff

Čelnici Golden State Warriorsa predomislili su se u vezi Dragana Bendera te su mu odlučili dati novu priliku

Unatoč tome što je dan ranije iz Warriorsa procurila INFORMACIJA kako Dragan Bender trenutno neće dobiti novi desetodnevni ugovor, čelnici kluba odlučili su promijeniti odluku.

Javio je to dobro informirani novinar ESPN-a Adrian Wojnarowski koji je dobro upućen u zbivanja u SAD-u.

‘Čini se da vrlo brzo uči. Dobro je prepoznao što pokušavamo igrati. Uzbuđen sam zbog njega, vrlo je talentiran igrač koji bi se mogao dobro uklopiti. Samo mora igrati čvrsto ulogu koju smo mu namijenili, a to je pick-and pop, braniti svoju poziciju i razumjeti što igramo. Prvi dojam je stvarno pozitivan, ima dobar osjećaj za igru, a mi ćemo mu dati svaku moguću priliku’ – rekao je Steve Kerr o Benderu.

22-godišnji momak iz Čapljine tako se uspio nametnuti čelnicima kluba, te je za 23,3 minute na parketu u prosjeku bilježio 7,5 poena i 6,3 skokova u dresu Warriorsa.