Split doznao put do skupina Lige prvaka

Košarka 7. srp 202112:04 > 12:06 0 komentara
KK Split/Ivica Čavka

Split će u 1. kolu kvalifikacija za Basketball Champions League za protivnika imati ciparski AEK iz Larnace.

Ukoliko Split prođe igra protiv švicarskog Fribourga Olympica, a u završnoj utakmici za plasman u BCL protivnik će biti grčki Peristeri, finski Salon Vilpas ili rumunjski Cluj.

U slučaju prolaska dalje Split će igrati u grupi G protiv izraelskog Hapoel Holona, talijanskog Brindisija i turske Darussafake.

“Zadovoljni smo ždrijebom, napravit ćemo sve da složimo respektabilnu momčad, koja će nam dati šansu da se plasiramo u Ligu prvaka. Ovaj klub to zaslužuje, u to sam se uvjerio i ovdje na ždrijebu, jer se svi prema nama odnosne s toliko poštovanja da je pravi užitak predstavljati klub koji je toliko cijenjen”, kazao je direktor Splita Edo Blažević koji je predstavljao klub u Švicarskoj.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!