Hezonja se vratio u Europu i potpisao za grčkog velikana

Euroleague 22. velj 202116:27 > 16:27 0 komentara
Mario Hezonja
Getty Images

Mario Hezonja novi je igrač grčkog velikana Panathanaikosa

Hrvatski košarkaš vjernost Panathanaikosu potpisao je do kraja sezone, piše specijalizirani košarkaški portal Eurohoops.

Samo dva dana prije euroligaškog roka za dovođenje igrača Panathanaikos se pojačao s 25-godišnjim hrvatskim košarkašem koji od kraja prošle godine nema klub. Hezonja je prošle sezone igrao za Portland Trail Blazerse koji su ga početkom ove sezone u trade poslali u Memphis Griezzliese koji su ga se odmah riješili.

Treba napomenuti da je i Hezonjim bivši klub Barcelona mogao izjednačiti ponudu i dovesti ga u svoje redove, ali odlučili su poštivati želju igrača koji je htio ići u Grčku.

Panathanaikos se trenutno nalazi na 15. mjestu euroligaške ljestvice i još uvijek su u borbi za playoff.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!