Zenit iznenadio Barcu, Oly u grčkom derbiju sredio PAO

Euroleague 9. lis 202021:04 > 21:06
2020 Euroleague Basketball

Košarkaši Zenita upisali su i drugu pobjedu u Euroligi svladavši Barcelonu na svom parketu rezultatom 74:70.

Zenit je u drugom kolu Eurolige dočekao Barcelonu i slavio 74:70 u zanimljivoj i neizvjesnoj utakmici.

Katalonci su dugo vodili, ali ruska momčad uvijek je bila tu negdje. Četvrta četvrtina pripala je u svakom smislu domaćinu koji je u vodstvo prešao na nešto manje od četiri minute do kraja susreta i od tada uspijevao sačuvati pobjedu u neizvjesnoj završnici.

Crvena zvezda je nakon poraza u prvom kolu od Fenerbahčea razbila Baskoniju u Beogradu 90:73, dok je u Berlinu Bayern bio bolji od Albe 90:72.

Panathinaikos je u OAKA Areni u grčkom derbiju poražen od Olympiacosa 78:71. Momčad Georgiosa Bartzokasa vodila je od početka do kraja, u zadnjoj četvrtini PAO je došao na par koševa razlike, ali Olympiacos je mirnom završnicom priveo susret kraju.

U zadnjoj utakmici večeri Milano je Mediolanumu svladao ASVEL iz Lyona rezultatom 87:73.