Partizan dovodi spektakularno pojačanje iz NBA lige

ABA League 10. srp 202118:14 > 18:19
Orlando Magic forward Ignas Brazdeikis (17) is fouled by Minnesota Timberwolves center Ed Davis (17), right, while going up for a shot as Timberwolves forward Josh Okogie (20) watches during the second half of an NBA basketball game, Sunday, May 9, 2021, in Orlando, Fla. (AP Photo/Phelan M. Ebenhack)
Ed Davis

Košarkaški klub Partizan mogao bi dobiti još jedno veliko pojačanje.

Beogradski klub je u prethodnih nekoliko dana doveo zaista velika imena u europskim okvirima, a članovi kluba su postaki Kevin Punter, Zach LeDay, Aleksa Avramović i Rodions Kurucs. Nisu pojačali samo igrački kadar, nego i trenerski jer je na klupu sjeo legendarni Željko Obradović.

U sljedećim danima crno-bijeli bi mogli postati jači i za NBA centra Eda Davisa.

Ovaj 32-godišnji košarkaš proteklu sezonu je proveo u Minnesota Timberwolvesima gdje je imao prosjek od dva poena i pet skokova po susret.

Davis iza sebe ima 11-godišnje iskustvo u najjačoj košarkaškoj ligi svijeta i svakako bi bio ogromno pojačanje u reketu za momčad Željka Obradovića.

sportklub

Ed Davis je u NBA ligu stigao kao 13. izbor drafta 201o. godine. U karijeri je još igrao za Raptorse, Grizzliese, Lakerse, Trail Blazerse, Netse i Jazz.

Ukupno je u karijeri na prosjeku od 6.2 poena i 6.6 skokova po utakmici.