Nakon Bundovića, Cibonu napustio još jedan igrač

ABA League 26. velj 202119:36 > 19:37
KK Cibona

KK Cibona izašla je s priopćenjem da su klub iz Savske i Josip Bilinovac sporazumno raskinuli suradnju.

Bilinovac se priključio klubu još u srpnju, 2017. godine., a ljetos je produžio ugovor na još dvije sezone. Razlog ovog nenadanog odlaska leži u tome što je ovaj 30-godišnji bek šuter dobio izdašniju ponudu iz francuske lige na temelju koje je izrazio želju za odlaskom.

“Zahvalio bi se ljudima u Klubu što su mi dozvolili da odem. Sigurno da će mi razdoblje provedeno ovdje ostati jedno od dražih sjećanja u karijeri, posebice ona godina kad smo osvojili naslov protiv Cedevite. Takva će mi sezona zauvijek ostati urezana u pamćenje. Zahvalio bi se i svim djelatnicima, igračima i stručnom stožeru i želim im svu sreću u daljnjem natjecanju. Pratit ću vas i dalje i navijati!” – rekao je Bilinovac.