Cibona prijavila nastup u ABA ligi

ABA League 6. srp 20228:08 > 8:08 0 komentara
Zadar/Zvonko Kucelin

Iako je gotovo čitava momčad napustila Cibonu uslijed velikih financijskih problema, aktualna uprava hrvatskog prvaka prijavila je nastup u ABA ligi iduće sezone.

Dok se javnost bavi pretpostavkama oko budućnosti Cibone, uprava kluba poslala je prijavu za nastup u regionalnoj ABA ligi iduće sezone što sugerira da je potencijalno rješenje opstanka kluba na vidiku.

Aleksandar Petrović je pozdravio takvu odluku putem svog Twitter računa što sugerira da se ipak događaju pozitivni pomaci u akciji spašavanja dvostrukog prvaka Europe. Sam Petrović putem udruge Mi smo Cibona i dalje prikuplja novac kako bi se klub izvuklo iz trenutnih problema te pozicioniralo za daljnje postojanje.

Petrović nije proteklih tjedan dana objavio podatke koliko je trenutno novca prikupljeno, no očekuje se da će to uskoro učiniti. Cibonu su nakon osvajanja naslova prvaka Hrvatske napustili gotovo svih igrači kao i trener Gašper Okorn koji je već pronašao novi angažman u slovenskoj Krki.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!