EURO Prekrasni golovi budućih super-zvijezda (VIDEO)

EURO 16. lip 201923:09 > 23:12
Marco Luzzani/Getty Images

U drugoj utakmici Europskog prvenstva za igrače do 21 godine starosti, Italija je sa 3:1 pobijedila Španjolsku u utakmici koja je odigrana u Bologni.

Bio je to susret u prime-timeu koji je izazvao veliku pozornost, ne samo zbog zvučnih imena reprezentacija, već i atraktivnih igrača koji ih sačinjavaju.

Sukladno prvoj utakmici ovog turnira i skupine A, u kojoj je Poljska pobijedila Belgiju sa 3:2, ni ovdje nije nedostajalo atraktivnosti.

Španjolci su poveli već u 9. minuti pogotkom Danija Ceballosa, igrača Real Madrida. Kakav je to bio prekrasan pogodak POGLEDAJTE OVDJE!

Italija se do poluvremena vratila golom Federica Chiese, sina proslavljenog bivšeg talijanskog reprezentativca Enrica.

Taj gol također je bio neobičan i lijep, a možete ga VIDJETI OVDJE.

Federico je poravnanje donio u 36. minuti, a početkom nastavka (54.) osigurao je i preokret na 2:1.

Konačan rezultat postavio je s bijele točke u 83. Pellegrini.