Vida opet zabio! Šou s VAR-om nakon obranjenog penala

Nogomet ostalo 28. tra 201920:05 > 20:11
Kevin C. Cox, Getty Images Sport

Domagoj Vida zabio je treći gol u travnju u turskom prvenstvu, dok je Nikola Vlašić isključen u porazu CSKA

Domagoj Vida nastavlja sa sjajnom napadačkom formom u travnju! U pobjedi Bešiktaša 4:1 protiv Ankaragucua u 30. kolu turskog prvenstva stigao je trećeg prvenstvenog gola u posljednjih 20 dana!

Naš branič nije imao težak zadatak u 54. minuti kada je pospremio loptu u mrežu za 2:0.

Prethodno je za 1:0 u 8. minuti zabio Yilmaz, a isti je igrač pogodio i za 3:0 u 63. minuti.

Gosti su jedini gol zabili u 79. minuti iz penala preko Sackoa, a zanimljivo kako je to bio ponovljeni penal. Naime, prvi pokušaj koji je Karius obranio sudac je nakon pregleda VAR-a odlučio poništiti jer je njemački golman prerano izašao s crte. Konačnih 4:1 postavio je Ljajić u 81. minuti.

Bešiktaš je treći s 59. bodova, koliko ima i drugi Galatasaray, koji ima utakmicu manje. Prvi Basaksehir ima 62 boda. Ankaragucu je 13. s 36 bodova.

U 26. kolu ruskog prvenstva Krasnodar je s 2:0 pobijedio CSKA golovima Utkina i Stotskij. Od 88. minute gosti su igrali s igračem manje nakon drugog žutog kartona Nikole Vlašića. Krasnodar je treći sa 46 bodova, CSKA četvrti s dva boda manje.