Rebić odbio igrati, upravo dovršava strašan transfer!!

Bundesliga 1. ruj 201917:39 > 17:44
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić nije htio nastupiti u 3. kolu Bundeslige protiv Fortune, želju mu je trener uslišao.

Clive Brunskill/Getty Images

Bio je to klimaks lošeg odnosa na relaciji Rebić – Eintracht koji je kulminirao danas, čini se, i rezultirao razrješenjem situacije.

Naime, kako javljaju talijanski i njemački Sky Sports, Rebić je danas otputovao u Milan kako bi potpisao ugovor s tamošnjim crveno-crnima, odnosno AC Milanom gdje važnu ulogu igra Zvone Boban!

Kako klub sa San Sira nije uspio dovesti Angela Correu iz Atletico Madrida, okrenuli su se našem reprezentativcu, a transfer bi trebao težiti 25 do 30 milijuna euram od čega će Rebićev prijašnjim klub Fiorentina zaraditi 30-50 posto!

Rebić je za Eintracht odigrao 100 utakmica i zabio 25 golova, no njegovo zlatno razdoblje prestalo je kad je klub prošle sezone napustio Niko Kovač.