Četvrtak na SK: Najveći engleski derbi, Real u Granadi

Nogomet 13. svi 20218:16 > 8:17
Foto: Srdjan Stevanovic/Getty Images

Izuzetno uzbudljiv četvrtak na Sportklubu.

Sjajan i uzbudljiv nogometni dan pratite samo na Sportklub televiziji, a posebna pažnja je na dvije utakmice.

U Engleskoj se igra najveći derbi Otoka između Manchester Uniteda i Liverpoola, a susret počinje u 21:15 na SK1.

Liverpool se još uvijek nada Ligi prvaka, a Manchester United želi osigurati drugo mjesto i isprati gorak okus poraza od Leicestera.

Posebno SK emisiju uoči utakmice od 19:45.

AP Photo/Joan Monfort

Već od 10:00 sati počinju teniska uzbuđenja iz Rima, a cijeli program možete gledati na više SK kanala SK1, SK2, SK5….

Na SK1 za kraj vam donosimo uzbuđenja iz NHL-a, dvoboj između St. Louisa i Minnesote pratite od 02:05.

Juan Carlos Rojas/picture-alliance/dpa/AP Images

Na SK2 također osim teniskih i NHL uzbuđenja, možete pratiti jako bitnu utakmicu španjolskog prvenstva između Granade i Real Madrida od 22:00.

“Kraljevski klub” ako želi ostati u utrci za naslov mora slaviti.

Ostala brojna uzbuđenja i cijeli raspored pogledajte OVDJE.