Kanadski Masters na SK: Hrvatski derbi, Vekić ipak u turniru

ATP 8. kol 20228:13 > 8:14 0 komentara
Colorsport/Daniel Bearham via Guliver Images

Ponedjeljak donosi početak dva velika teniska turnira u Kanadi koje možete pratiti u programu Sportkluba.

Djevojke su u Torontu gdje Hrvatska ima jednu predstavnicu, Donnu Vekić. No, i to se zamalo nije dogodilo jer je Vekić poražena u posljednjem kolu kvalifikacija od Amerikanke Asije Muhammad u tri seta, međutim zbog otkaza bolje rangiranih igračica, Osječanka je ipak dobila priliku zaigrati u glavnom turniru. Ipak, daljnji boravak u Kanadi ovisit će o top izdanju hrvatske igračice s obzirom da je u prvom kolu za protivnicu dobila Rumunjku Simonu Halep.

Meč je na rasporedu od 17 sati, a možete ga pratiti na Sportklubu. Iga Swiatek prva je nositeljica.

Muškarci su u Montrealu gdje se igra turnir serije 1000. Dva najbolja hrvatska tenisača, Marin Čilić i Borna Ćorić sastaju se međusobno u prvom kolu. Čilić je 13. nositelj turnira dok Ćorić nastupa sa zaštićenim rankingom. Meč je na rasporedu u utorak.

Prvi nositelj turnira je Daniil Medvedev. Prijenose iz Montreala i Toronta možete pratiti od 17 sati na kanalima Sportkluba.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!