Davis Cup na SK: Gojo vs Musetti, Ćorić protiv Berretinija

Davis Cup 14. ruj 202214:29 > 14:30 0 komentara
Guliver Images

Nakon što su izbornici hrvatske i talijanske reprezentacije Vedran Martić i Filippo Volandri objavili sastave za Davis Cup u Bologni, poznato je da će u srijedu od 15 sati igrati Borna Gojo i Lorenzo Musetti, a nakon njih Borna Ćorić i Matteo Berretini.

Za okršaj parova prijavljeni su Nikola Mektić i Mate Pavić s hrvatske, te Simone Bolelli i Fabio Fognini s talijanske strane.

Za domaćina protiv Hrvatske neće nastupiti prvi reket Jannik Sinner, no trebao bi biti na raspolaganju za preostala dva okršaja talijanskog sastava u Bologni, protiv Argentine i Švedske .Hrvatska nastupa bez svojeg najboljeg igrača Marina Čilića.

Hrvatska i Italija igraju u prvom krugu završnice ovogodišnjeg Davis Cupa, a u utorak je u ovoj skupini Švedska svladala Argentinu.

Dvije prvoplasirane selekcije igrat će na završnici Davis Cupa u Malagi.

Prijenos Davis Cupa je na Sport Klubu 2.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!