Novak Đoković prvi je finalist ovogodišnjeg ATP Finala u Torinu, turnira osam najboljih tenisača svijeta, on je u polufinalu nadigrao Amerikanca Taylora Fritza sa 7:6 (5), 7:6 (6).
Za srpskog igrača ovo je osmi put u karijeri kako se plasirao u finale ovog turnira kojega je dosada osvojio pet puta, a posljednji put 2015. godine.
Đoković će u finalu igrati protiv boljeg iz ogleda Norvežanina Caspera Ruuda i Andreja Rubljova.
Ranije u subotu u finale parova plasirali su se Amerikanac Rajeev Ram i Britanac Joe Salisbury koji su u polufinalu svladali prvi par svijeta Nizozemca Wesleyja Koolhofa i Britanca Neala Skupskog sa 7:6 (7), 6:4. Ram i Salisbury će u finalu igrati protiv pobjednika susreta između aktualnih olimpijskih pobjednika Nikole Mektića i Mate Pavića te Britanca Lloyda Glasspoola i Finca Harrija Heliovaare.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!